Filmy i spoty reklamowe

Reklamy

Produkujemy filmy reklamowe do emisji telewizyjnej, do projekcji na wszelkiego rodzaju ekranach i nośnikach, do kina oraz Internetu. W naszych spotach stawiamy na szczerość przekazu oraz proste, ale efektywne pomysły, zarówno w kreacji, koncepcji realizacji zdjęć, jak i postprodukcji. Zmniejszamy dystans do widza. Nie generujemy abstrakcyjnych światów. Staramy się w twórczy sposób pokazać coś, do czego można się odnieść, polubić lub pokazać znajomym.

Filmy korporacyjne

Filmy korporacyjne służą prezentacji firm, motywują sprzedaż, usprawniają proces komunikacji wewnętrznej oraz wspomagają działania public relations. Przy realizacji filmów korporacyjnych zawsze staramy się precyzyjnie określić cele danego projektu, zdefiniować odbiorców, a także  dostosować styl realizacji do oczekiwanych przez klienta rezultatów.

Branded content

Branded content to swoista forma komunikacji na linii konsument-odbiorca. Polega ona na pośredniej promocji usługi lub produktu poprzez publikowanie treści skierowanych do internautów oraz odbiorców mediów tradycyjnych.

 

Głównym zadaniem bradned contentu jest ciekawe oraz atrakcyjne przedstawienie produktu, usługi lub marki. Nasza firma zapozna potencjalnych konsumentów ze wszystkimi wartościami reprezentowanymi przez Wasze przedsiębiorstwo.

Filmy promocyjne

Zajmujemy się realizacją filmów promocyjnych dla biznesu. W naszych produkcjach najważniejsi są pracownicy i dlatego to właśnie im oddajemy głos. Jesteśmy zdania, że tworzący zespół ludzie są siłą napędową narracji. Ponadto zawsze staramy się wzbogacić podstawowy przekaz o nieco bardziej uniwersalne treści i dzięki temu trafiać do szerszej widowni.

Na czym pracujemy?

Oferta