Filmy szkoleniowe i relacje
z eventów

Zajmujemy się wykonywaniem filmów szkoleniowych

Tego typu materiały służą przekazywaniu wiedzy odpowiednio dobranej grupie docelowej - mogą być nią zarówno pracownicy, uczniowie, jak i studenci, którzy po zapoznaniu się z materiałem, zdobędą nowe umiejętności. Filmy szkoleniowe realizujemy w formie wykładu, czyli zarejestrowania wypowiedzi osoby przekazującej informacje lub w formie stricte wizualnej, polegającej na ujęciu określonych czynności manualnych. W ramach drugiej usługi wyróżniamy filmy instruktażowe, które są rodzajem ruchomej instrukcji opatrzonej komentarzem lektora.

Relacje z eventów

Planujecie zorganizować wydarzenie, dzięki któremu pozyskacie nowych klientów? A może zależy Wam na utrzymaniu już posiadanych relacji biznesowych? Dzięki nam zbudujecie świadomość swojej marki na rynku - zarówno lokalnym, jak i ogólnopolskim oraz zaprezentujecie nowe produkty. Pomożemy Wam osiągnąć spektakularny sukces. Przedstawimy nie tylko niekonwencjonalną koncepcję eventu, ale i jego scenariusz. Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że najważniejsza jest prezentacja nieszablonowego pomysłu. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii!

Relacje z konferencji

Wideorelacja z firmowego eventu, targów czy szkoleń, to doskonały element promocji przedsiębiorstwa. Do ważnych wydarzeń mających duże znaczenie w życiu firmy zaliczają się również wyjazdy i imprezy integracyjne. Ich utrwalenie - w postaci filmu - to nie tylko miła pamiątka, ale również ważny element, dzięki któremu możliwe jest zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami.

Spoty unijne

Zajmujemy się realizacją spotów unijnych. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również firm i instytucji, które otrzymały dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie. Oferujemy wideo w technologii 4K, slow-motion, filmujemy z drona DJI Inspire.

Na czym pracujemy?

Oferta