Cennik

W przypadku filmów promocyjnych i reklamowych ceny ustalamy indywidualnie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów.

Pakiety ślubne

Pakiet micro - fotograf
2500 zł

zakres: zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej

Pakiet mini - fotograf i operator kamery
4000 zł

zakres: zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej, film z przygotowań, ślubu i wesela

Pakiet max - fotograf, operator kamery, dron
5000 zł

zakres: zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej, film z przygotowań, ślubu i wesela, ujęcia z powietrza podczas ceremonii ślubnej i wesela

Pakiet premium - fotograf, operator kamery, dron
6000 zł

zakres: zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej, film z przygotowań, ślubu i wesela, ujęcia z powietrza podczas ceremonii ślubnej i wesela ) + podziękowania dla rodziców w formie klipu

Koszty sesji wyjazdowych, szczególnie za granicę Polski, ustalamy indywidualnie.

Oferta

Fotografia to nasza pasja! Utrwalamy na zdjęciach imprezy okolicznościowe, takie jak np. wesela, komunie i chrzty. Realizujemy sesje narzeczeńskie oraz ślubne plenery fotograficzne.

Zajmujemy się realizacją filmów promocyjnych. Korzystamy z technik branded contentowych. Wykonujemy spoty związane z turystyczną promocją gmin.

Wykonujemy filmy szkoleniowe i konferencyjne. Podejmujemy się również realizacji relacji z eventów oraz spotów unijnych.

Zajmujemy się realizacją filmów promocyjnych dla polityków oraz kandydatów na burmistrza, prezydenta, senatora czy posła.

Materiały realizujemy z użyciem drona DJI Inspire 1. Potrafi on rejestrować materiały w 4K i rozpędzić się do 80 km/h.

Realizujemy teledyski, relacje z koncertów, w tym streamowane na żywo m.in. na YouTube i inne platformy online.