Fotografia ślubna
i filmy weselne

Przedstawiamy naszą wyjątkową ofertę fotografii ślubnej i filmów weselnych!

Filmowanie przygotowań do ślubu rozpoczynamy od wizyty w domach Państwa Młodych. Nasza ekipa liczy dwie osoby, dzięki czemu możemy nagrywać równolegle oba wydarzenia. Korzystamy z wyjątkowo efektownej fotografii lotniczej, którą wykonujemy przy użyciu drona DJI Inspire 1 zapewniającego niesamowitą jakość obrazu.

Przygotowania do wesela

Na miejscu pojawiamy się o porze ustalonej z młodą parą, tak by utrwalić wszystkie ważne chwile, jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii. Całość realizujemy w formie foto+wideo 4K lub jedynie w postaci zdjęć, zależnie od Państwa oczekiwań.

Ślub kościelny

Filmujemy i robimy zdjęcia zarówno tego, co dzieje się w kościele, jak i przed kościołem, do momentu odjazdu ostatniego gościa. Jesteśmy też w domu weselnym, oczekując z gośćmi przyjazdu młodej pary.

Wesele

Przyjęcie weselne realizowane jest - tak samo, jak ceremonia zaślubin - przez dwóch operatorów i fotografów. Godziny naszej pracy ustalamy indywidualnie z każdą młodą parą.

Sesje plenerowe

Szczegóły sesji ustalamy dokładnie z młodą parą, ponieważ chcemy, aby była ona w stu procentach zadowolona z osiągniętych efektów. Jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości, w tym również sesje wyjazdowe - nad morze, w w góry, a nawet sesje zagraniczne.

Zapowiedź wesela

Jeżeli zależy Wam na wzbudzeniu pozytywnych emocji u Waszych Gości, to koniecznie powinniście pomyśleć o nagraniu zapowiedzi wesela! Gwarantujemy, że formuła takiego niecodziennego zaproszenia z pewnością zachwyci Waszych przyszłych biesiadników.

Podziękowania dla rodziców

Pomożemy Wam w nagraniu podziękowań dla rodziców. Gwarantujemy, że odtworzenie filmu podczas wesela będzie wzruszającym momentem, który na długo zapadnie w pamięci zarówno Waszych rodziców, jak i Gości.

Poza tym oferujemy filmowanie i sesje fotograficzne: imprez okolicznościowych, komunii, narodziny dzieci, chrztów i sesji rodzinnych.

 

Gwarantujemy bezpłatny dojazd do 50 km od miejscowości Chełm (Lubelskie). Poza tą odległością naliczamy 1,5 zł za km.

Na czym pracujemy?

Oferta