Cennik

W przypadku filmów promocyjnych i reklamowych ceny ustalamy indywidualnie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów.

Pakiety ślubne

Pakiet micro - fotograf

2500 zł

zakres: zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej.

Pakiet micro video - operator kamery

3000 zł

zakres: film z przygotowań do ślubu, ceremonii zaślubin i wesela do godziny 1:00

Pakiet mini - fotograf i operator kamery

4500 zł

zakres: zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej, film z przygotowań, ślubu i wesela

Pakiet max - fotograf, operator kamery, dron

5200 zł

zakres: zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej, film z przygotowań, ślubu i wesela, ujęcia z powietrza podczas ceremonii ślubnej i wesela

Pakiet premium - fotograf, operator kamery, dron

6000 zł

zakres: zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej, film z przygotowań, ślubu i wesela, ujęcia z powietrza podczas ceremonii ślubnej i wesela ) + podziękowania dla rodziców w formie klipu lub sesja narzeczeńska

Koszty sesji wyjazdowych, szczególnie za granicę Polski, ustalamy indywidualnie.

Na czym pracujemy?

Dron DJI Inspire 1 + Zenmuse X5

Może rozpędzić się do 80 km/h i śledzić dowolny obiekt, rejestrując go na wideo w rozdzielczości 4K (3840x2160). Umożliwia też wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 16 Mpix. Jest to dron z serii profesjonalnej.

Aparat Sony α7R II

Pełnoklatkowy aparat z matrycą o rozdzielczości 42,4 Mpix pozwala wykonywać znakomitej jakości zdjęcia nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Jeden z najlepszych systemów auto-focus na rynku pozwala utrzymać najważniejsze momenty zawsze ostre i wyraźne.

Kamera Sony PXW-Z150

Profesjonalna kamera studyjna zapewnia niesamowitą jakość obrazu HDR w rozdzielczości 4K, a także tryb slow-motion w Full HD przy 120 klatkach na sekundę. Duży przetwornik typu 1,0” pozwala na głęboki efekt bokeh (rozmycie drugiego tła) i zapewnia dobrą jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu.

Aparat Sony α6500

Mały, poręczny, a jednocześnie świetnej jakości. Obsługuje wymienne obiektywy, co sprawia, że jest często wykorzystywany przez profesjonalistów. Matryca typu APS-C pozwala na robienie zdjęć w rozdzielczości 24,2 Mpix oraz nagrywanie wideo 4K.

Obiektywy Zeiss Batis

Żadnych kompromisów jeżeli chodzi o jakość. Korzystamy m.in. z obiektywów stało-ogniskowych Zeiss Batis przeznaczonych do aparatów Sony. Zapewniają one m.in. fenomenalne, filmowe rozmycie tła.

Stabilizator DJI
Ronin-M

Pozwala tworzyć filmowe sceny, dzięki idealnie gładkiemu prowadzeniu kamery. Nawet gdy operator idzie z aparatem, Ronin zapewnia złudzenie, jakby aparat był zamocowany na kranie, bądź jechał po szynach.

Stabilizator Zhiyun-Tech Crane

Przeznaczony do średniej wielkości aparatów. Jego działanie polega na likwidowaniu niepożądanych ruchów kamerzysty (np. kroku, ruchu rąk). Urządzenie oferuje tryb 360° pozwalający tworzyć profesjonalne panoramy.