Filmy i spoty reklamowe

Reklamy

Produkujemy filmy reklamowe do emisji telewizyjnej, do projekcji na wszelkiego rodzaju ekranach i nośnikach, do kina oraz Internetu. W naszych spotach stawiamy na szczerość przekazu oraz proste, ale efektywne pomysły, zarówno w kreacji, koncepcji realizacji zdjęć, jak i postprodukcji. Zmniejszamy dystans do widza. Nie generujemy abstrakcyjnych światów. Staramy się w twórczy sposób pokazać coś, do czego można się odnieść, polubić lub pokazać znajomym.

Branded content

Filmy korporacyjne służą prezentacji firm, motywują sprzedaż, usprawniają proces komunikacji wewnętrznej oraz wspomagają działania public relations. Przy realizacji filmów korporacyjnych zawsze staramy się precyzyjnie określić cele danego projektu, zdefiniować odbiorców, a także  dostosować styl realizacji do oczekiwanych przez klienta rezultatów.

Branded content

Branded content to swoista forma komunikacji na linii konsument-odbiorca. Polega ona na pośredniej promocji usługi lub produktu poprzez publikowanie treści skierowanych do internautów oraz odbiorców mediów tradycyjnych.

Głównym zadaniem bradned contentu jest ciekawe oraz atrakcyjne przedstawienie produktu, usługi lub marki. Nasza firma zapozna potencjalnych konsumentów ze wszystkimi wartościami reprezentowanymi przez Wasze przedsiębiorstwo.

Branded content

Zajmujemy się realizacją filmów promocyjnych dla biznesu. W naszych produkcjach najważniejsi są pracownicy i dlatego to właśnie im oddajemy głos. Jesteśmy zdania, że tworzący zespół ludzie są siłą napędową narracji. Ponadto zawsze staramy się wzbogacić podstawowy przekaz o nieco bardziej uniwersalne treści i dzięki temu trafiać do szerszej widowni

Oferta

Fotografia ślubna i filmowanie wesel

Fotografia to nasza pasja! Utrwalamy na zdjęciach imprezy okolicznościowe, takie jak np. wesela, komunie i chrzty. Realizujemy sesje narzeczeńskie oraz ślubne plenery fotograficzne.

Filmy reklamowe

Zajmujemy się realizacją filmów promocyjnych. Korzystamy z technik branded contentowych. Wykonujemy spoty związane z turystyczną promocją gmin.

Filmy szkoleniowe

Wykonujemy filmy szkoleniowe i konferencyjne. Podejmujemy się również realizacji relacji z eventów oraz spotów unijnych.

Fotografia i filmy lotnicze

Materiały realizujemy z użyciem drona DJI Inspire 1. Potrafi on rejestrować materiały w 4K i rozpędzić się do 80 km/h.

Na czym pracujemy?

Dron DJI Inspire 1 + Zenmuse X5

Może rozpędzić się do 80 km/h i śledzić dowolny obiekt, rejestrując go na wideo w rozdzielczości 4K (3840x2160). Umożliwia też wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 16 Mpix. Jest to dron z serii profesjonalnej.

Aparat Sony α7 III

Trzecia odsłona pełnoklatkowego bezlusterkowca klasy premium należącego do systemu Sony. Zastosowanie nowo opracowanej matrycy o rozdzielczości 24.2 MPx z 5 osiową stabilizacją pozwala rejestrować niezwykle realistyczne zdjęcia i filmy w rozdzielczości 4K.

Aparat Sony α7R II

Pełnoklatkowy aparat z matrycą o rozdzielczości 42,4 Mpix pozwala wykonywać znakomitej jakości zdjęcia nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Jeden z najlepszych systemów auto-focus na rynku pozwala utrzymać najważniejsze momenty zawsze ostre i wyraźne.

Aparat Sony α6500

Mały, poręczny, a jednocześnie świetnej jakości. Obsługuje wymienne obiektywy, co sprawia, że jest często wykorzystywany przez profesjonalistów. Matryca typu APS-C pozwala na robienie zdjęć w rozdzielczości 24,2 Mpix oraz nagrywanie wideo 4K.

Obiektywy Zeiss Batis

Żadnych kompromisów jeżeli chodzi o jakość. Korzystamy m.in. z obiektywów stało-ogniskowych Zeiss Batis przeznaczonych do aparatów Sony. Zapewniają one m.in. fenomenalne, filmowe rozmycie tła.

Stabilizator DJI
Ronin-M

Pozwala tworzyć filmowe sceny, dzięki idealnie gładkiemu prowadzeniu kamery. Nawet gdy operator idzie z aparatem, Ronin zapewnia złudzenie, jakby aparat był zamocowany na kranie, bądź jechał po szynach.

Stabilizator Zhiyun-Tech Crane

Przeznaczony do średniej wielkości aparatów. Jego działanie polega na likwidowaniu niepożądanych ruchów kamerzysty (np. kroku, ruchu rąk). Urządzenie oferuje tryb 360° pozwalający tworzyć profesjonalne panoramy.