Filmy szkoleniowe i relacje
z eventów

Zajmujemy się wykonywaniem filmów szkoleniowych

Tego typu materiały służą przekazywaniu wiedzy odpowiednio dobranej grupie docelowej - mogą być nią zarówno pracownicy, uczniowie, jak i studenci, którzy po zapoznaniu się z materiałem, zdobędą nowe umiejętności. Filmy szkoleniowe realizujemy w formie wykładu, czyli zarejestrowania wypowiedzi osoby przekazującej informacje lub w formie stricte wizualnej, polegającej na ujęciu określonych czynności manualnych. W ramach drugiej usługi wyróżniamy filmy instruktażowe, które są rodzajem ruchomej instrukcji opatrzonej komentarzem lektora.

Relacje z eventów

Planujecie zorganizować wydarzenie, dzięki któremu pozyskacie nowych klientów? A może zależy Wam na utrzymaniu już posiadanych relacji biznesowych? Dzięki nam zbudujecie świadomość swojej marki na rynku - zarówno lokalnym, jak i ogólnopolskim oraz zaprezentujecie nowe produkty. Pomożemy Wam osiągnąć spektakularny sukces. Przedstawimy nie tylko niekonwencjonalną koncepcję eventu, ale i jego scenariusz. Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że najważniejsza jest prezentacja nieszablonowego pomysłu. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii!

Relacje z konferencji

Wideorelacja z firmowego eventu, targów czy szkoleń, to doskonały element promocji przedsiębiorstwa. Do ważnych wydarzeń mających duże znaczenie w życiu firmy zaliczają się również wyjazdy i imprezy integracyjne. Ich utrwalenie - w postaci filmu - to nie tylko miła pamiątka, ale również ważny element, dzięki któremu możliwe jest zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami.

Spoty unijne

Zajmujemy się realizacją spotów unijnych. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również firm i instytucji, które otrzymały dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie. Oferujemy wideo w technologii 4K, slow-motion, filmujemy z drona DJI Inspire.

Oferta

Fotografia ślubna i filmowanie wesel

Fotografia to nasza pasja! Utrwalamy na zdjęciach imprezy okolicznościowe, takie jak np. wesela, komunie i chrzty. Realizujemy sesje narzeczeńskie oraz ślubne plenery fotograficzne.

Filmy reklamowe

Zajmujemy się realizacją filmów promocyjnych. Korzystamy z technik branded contentowych. Wykonujemy spoty związane z turystyczną promocją gmin.

Filmy szkoleniowe

Wykonujemy filmy szkoleniowe i konferencyjne. Podejmujemy się również realizacji relacji z eventów oraz spotów unijnych.

Fotografia i filmy lotnicze

Materiały realizujemy z użyciem drona DJI Inspire 1. Potrafi on rejestrować materiały w 4K i rozpędzić się do 80 km/h.

Na czym pracujemy?

Dron DJI Inspire 1 + Zenmuse X5

Może rozpędzić się do 80 km/h i śledzić dowolny obiekt, rejestrując go na wideo w rozdzielczości 4K (3840x2160). Umożliwia też wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 16 Mpix. Jest to dron z serii profesjonalnej.

Aparat Sony α7 III

Trzecia odsłona pełnoklatkowego bezlusterkowca klasy premium należącego do systemu Sony. Zastosowanie nowo opracowanej matrycy o rozdzielczości 24.2 MPx z 5 osiową stabilizacją pozwala rejestrować niezwykle realistyczne zdjęcia i filmy w rozdzielczości 4K.

Aparat Sony α7R II

Pełnoklatkowy aparat z matrycą o rozdzielczości 42,4 Mpix pozwala wykonywać znakomitej jakości zdjęcia nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Jeden z najlepszych systemów auto-focus na rynku pozwala utrzymać najważniejsze momenty zawsze ostre i wyraźne.

Aparat Sony α6500

Mały, poręczny, a jednocześnie świetnej jakości. Obsługuje wymienne obiektywy, co sprawia, że jest często wykorzystywany przez profesjonalistów. Matryca typu APS-C pozwala na robienie zdjęć w rozdzielczości 24,2 Mpix oraz nagrywanie wideo 4K.

Obiektywy Zeiss Batis

Żadnych kompromisów jeżeli chodzi o jakość. Korzystamy m.in. z obiektywów stało-ogniskowych Zeiss Batis przeznaczonych do aparatów Sony. Zapewniają one m.in. fenomenalne, filmowe rozmycie tła.

Stabilizator DJI
Ronin-M

Pozwala tworzyć filmowe sceny, dzięki idealnie gładkiemu prowadzeniu kamery. Nawet gdy operator idzie z aparatem, Ronin zapewnia złudzenie, jakby aparat był zamocowany na kranie, bądź jechał po szynach.

Stabilizator Zhiyun-Tech Crane

Przeznaczony do średniej wielkości aparatów. Jego działanie polega na likwidowaniu niepożądanych ruchów kamerzysty (np. kroku, ruchu rąk). Urządzenie oferuje tryb 360° pozwalający tworzyć profesjonalne panoramy.