Fotografia ślubna
i filmy weselne

Przedstawiamy naszą wyjątkową ofertę fotografii ślubnej i filmów weselnych!

Filmowanie przygotowań do ślubu rozpoczynamy od wizyty w domach Państwa Młodych. Nasza ekipa liczy dwie osoby, dzięki czemu możemy nagrywać równolegle oba wydarzenia. Korzystamy z wyjątkowo efektownej fotografii lotniczej, którą wykonujemy przy użyciu drona DJI Inspire 1 zapewniającego niesamowitą jakość obrazu.

Przygotowania do wesela

Na miejscu pojawiamy się o porze ustalonej z młodą parą, tak by utrwalić wszystkie ważne chwile, jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii. Całość realizujemy w formie foto+wideo lub jedynie w postaci zdjęć, zależnie od Państwa oczekiwań.

Ślub kościelny

Filmujemy i robimy zdjęcia zarówno tego, co dzieje się w kościele, jak i przed kościołem, do momentu odjazdu ostatniego gościa. Jesteśmy też w domu weselnym, oczekując z gośćmi przyjazdu młodej pary.

Wesele

Przyjęcie weselne realizowane jest - tak samo, jak ceremonia zaślubin - przez naszą dwuosobową ekipę fotografa i operatora. Godziny naszej pracy ustalamy indywidualnie z każdą młodą parą..

Sesje plenerowe

Szczegóły sesji ustalamy dokładnie z młodą parą, ponieważ chcemy, aby była ona w stu procentach zadowolona z osiągniętych efektów. Jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości, w tym również sesje wyjazdowe - nad morze, w w góry, a nawet sesje zagraniczne.

Zapowiedź wesela

Jeżeli zależy Wam na wzbudzeniu pozytywnych emocji u Waszych Gości, to koniecznie powinniście pomyśleć o nagraniu zapowiedzi wesela! Gwarantujemy, że formuła takiego niecodziennego zaproszenia z pewnością zachwyci Waszych przyszłych biesiadników.

Podziękowania dla rodziców

Pomożemy Wam w nagraniu podziękowań dla rodziców. Gwarantujemy, że odtworzenie filmu podczas wesela będzie wzruszającym momentem, który na długo zapadnie w pamięci zarówno Waszych rodziców, jak i Gości.

Oferta

Fotografia ślubna i filmowanie wesel

Fotografia to nasza pasja! Utrwalamy na zdjęciach imprezy okolicznościowe, takie jak np. wesela, komunie i chrzty. Realizujemy sesje narzeczeńskie oraz ślubne plenery fotograficzne.

Filmy reklamowe

Zajmujemy się realizacją filmów promocyjnych. Korzystamy z technik branded contentowych. Wykonujemy spoty związane z turystyczną promocją gmin.

Filmy szkoleniowe

Wykonujemy filmy szkoleniowe i konferencyjne. Podejmujemy się również realizacji relacji z eventów oraz spotów unijnych.

Fotografia i filmy lotnicze

Materiały realizujemy z użyciem drona DJI Inspire 1. Potrafi on rejestrować materiały w 4K i rozpędzić się do 80 km/h.

Na czym pracujemy?

Dron DJI Inspire 1 + Zenmuse X5

Może rozpędzić się do 80 km/h i śledzić dowolny obiekt, rejestrując go na wideo w rozdzielczości 4K (3840x2160). Umożliwia też wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 16 Mpix. Jest to dron z serii profesjonalnej.

Aparat Sony α7 III

Trzecia odsłona pełnoklatkowego bezlusterkowca klasy premium należącego do systemu Sony. Zastosowanie nowo opracowanej matrycy o rozdzielczości 24.2 MPx z 5 osiową stabilizacją pozwala rejestrować niezwykle realistyczne zdjęcia i filmy w rozdzielczości 4K.

Aparat Sony α7R II

Pełnoklatkowy aparat z matrycą o rozdzielczości 42,4 Mpix pozwala wykonywać znakomitej jakości zdjęcia nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Jeden z najlepszych systemów auto-focus na rynku pozwala utrzymać najważniejsze momenty zawsze ostre i wyraźne.

Aparat Sony α6500

Mały, poręczny, a jednocześnie świetnej jakości. Obsługuje wymienne obiektywy, co sprawia, że jest często wykorzystywany przez profesjonalistów. Matryca typu APS-C pozwala na robienie zdjęć w rozdzielczości 24,2 Mpix oraz nagrywanie wideo 4K.

Obiektywy Zeiss Batis

Żadnych kompromisów jeżeli chodzi o jakość. Korzystamy m.in. z obiektywów stało-ogniskowych Zeiss Batis przeznaczonych do aparatów Sony. Zapewniają one m.in. fenomenalne, filmowe rozmycie tła.

Stabilizator DJI
Ronin-M

Pozwala tworzyć filmowe sceny, dzięki idealnie gładkiemu prowadzeniu kamery. Nawet gdy operator idzie z aparatem, Ronin zapewnia złudzenie, jakby aparat był zamocowany na kranie, bądź jechał po szynach.

Stabilizator Zhiyun-Tech Crane

Przeznaczony do średniej wielkości aparatów. Jego działanie polega na likwidowaniu niepożądanych ruchów kamerzysty (np. kroku, ruchu rąk). Urządzenie oferuje tryb 360° pozwalający tworzyć profesjonalne panoramy.